Büyük Deşifre

2014-02-13 04:23:00

BÜYÜK DEŞİFRE

Hani ormanın kralı aslanın aslında her yerinde çok şiddetli yara vardır da onların hiç birini düşmanına fark ettirmeden dik durmaya ve bilinen namını kullanarak korkutmaya çalışarak gücünü ve hegemonyasını devam ettirmeye çalışır ya...
Aynen onun gibi neocon Amerika-Avrupa da üzerlerinde gezen çok ciddi ekonomik buhran, işten çıkarmalar, ahlaki çöküş-ailelerin bitişi gibi fevkalade büyük yaralarını ustalıkla kamufle edip Türkiye yede kendilerini farklı güçte gösteriyorlar.
Şu cümleyi kaydedin:
“FED ya da başka bir kuruluş Amerikan ya da Avrupa gazeteleri bu dakikadan sonra Türkiye ya da başbakanın notunu düşürse ne olur bizi kötülese ne olur. İnanın bana kendi yaralarını gizlemek için Türkiye ile uğraşıyorlar.” peki bu ne demek?
Bu şu demek:
“Avrupa ve neocon Amerika Türkiye yi kaybeder ve bu coğrafyada Türkiyenin yularını ellerinden kaçırırlarsa başlarına gelecek olaylar pişmiş tavuğun başına gelmeyecek.” bir kaç ihtimalle kurtuluşa erecekler:


1.İhtimal: Başbakana ve Türkiye ye saldırarak kendi halklarından çok büyük krizleri saklama yoluna giderek bu iş olmayacak. Yahudi ve mason baronların Avrupa ve Amerika da büyük halk isyanlarını önlemesi mümkün değil. Bu yüzden daha büyük halk isyanlarını çıkaracak şekilde mallarını mülklerini toplayıp ya İsrail ya da Türkiye ye kaçacaklar. Başbakan ve Türkiye ye saldırmak Türkiyenin de bunlara çok büyük belgelerle saldırması demek olur ki bu yöntem onlar için hiç iyi değil.


2.İhtimal zor gibi görünse de mutlaka yapmaları gereken ve yapacakları ihtimaldir.
O da Avrupa da ve Amerika da masonlara ve İsrail lobisine karşı bir operasyon başlatılmasıdır ki gerçekten DNA larına girmiş bu yapılardan kurtulmaları zordur. İşte böyle bir operasyonla Türkiye yanlarında yer alacak ve belki de Türkiye den yardım alacaklardır. Ancak çok zor görünmektedir.


3.İhtimal ise bağımsızlığı her alanda yansıtan Türkiye ile harbe girerek yahudi baronların Avrupa ve Amerikan halkına yaptığını kamufle etmek ve olayın yönünü değiştirmektir. Ne de olsa Amerika ve Avrupa bitiyor. O halde bu bitişi durdurmak adına Türkiye ile mücadele şiddetlenebilir ve geniş halk kitleleri başlarına gelen şeyleri göremez. Bu ise sonuçları onlar için asla iyi olmayacak durumdur. Dünyanın yok oluşudur.


Kısacası biz, bizlerdeki olayların içine gömüldüğümüz ve bizi içimizdeki olaylarla meşgul ettikleri için aslında onların çok ama çok daha derin ve rezil vaziyetini göremiyoruz.
Avrupa ve Amerika kan ağlıyor. Hem aile, hem ekonomi, hem ahlaki, hem de dini bakımdan...
Büyük aile şirketleri ise bu kan ağlamanın etkisini hafifletmek ve yok oluşu geciktirerek kendi menfaatlerini korumak adına Türkiye ye saldırılarda bulunarak tüm Hıristiyan insanına morfin veriyor.

Derin Millet

0
0
0
Yorum Yaz